Топматериалы

Новости партнеров

статьи

партнерка слева середина
Видео
Фрайдей сонг Тимошенко обвинила Януковича в срыве переговоров по созданию"широкой коалиции" Проверка да

партнерка слева низ
ДайджестСМИ
Политика
А так хотелось
Арсеній Яценюк: «Я не єврей. Не всім таланить!»
01.12.2009 18:17
Кандидат на посаду президента Арсеній Яценюк пишається тим, що потрапив до книги про відомих євреїв України, але свої єврейські корені заперечує. Про це він сказав у вівторок на прес-конференції в Донецьку, повідомляє «Остров».

«Ну, не всім таланить! Ну, українець!», — сказав Яценюк, коментуючи численні повідомлення про те, що він за національністю єврей.

«Це замовлення штабу Тимошенко. Що роблять – вони ж фактично розіграли карту міжнаціональної ворожнечі. Сьогодні для країни це дуже дорого коштує – заява МЗС Ізраїлю, заява Кнесету, заява ПАРЄ», — зазначив Яценюк.

За словами політика, він був «приємно здивований, коли побачив, що спікер парламенту Литвин відправив привітання і подяку авторам за цю чудову книгу („Відомі євреї України“)».

«Вони ж нічим не гребують. Їм головне тільки відсотки взяти. Лайном обливають будь-яким, придумують все, що хочете. Вони не розуміють, що потім це для країни дуже важко буде виліковувати, адже антисемітизм, расизм і розкол країни – це все пов´язані речі і приводять до ворожнечі між людьми», — пояснив Яценюк.

«Ну, коли до відомих українців не записали, ну, хоча б буду відомим євреєм, хоча не єврей», — додав він.

«Я єдиний з кандидатів у президенти показав хто я, усе сімейне древо, усі батьки, бабусі, прабаби, діти. Я був би радий, якби інші кандидати в президенти теж це зробили», — підкреслив Яценюк.

Украинскиекланы

18.07.2010 11:49
Пришли к власти в 2004 году

18.07.2010 11:44
Вымогают деньги в Интернете

18.07.2010 11:23
Пришли к власти в 2006 году
Украинскиекланы
партнерка центр
Досье
Занимал должности главы Администрации Президента Украины, председателя комитета Верховной Рады Украины по иностранным делам, вице-премьер-министра Украины, депутат Верховной Рады Украины III—VI созыво
Грязный вымогатель денег

партнерка справа верх
Новости
партнерка справа середина
Письмачитателей
Вадим Гладученко, журналист / 09.04.2010 10:07
Несчастным случаем закончился отдых Вадима Гладчука в районе гаражей на улице Пимоненко в Киеве. В подворотне его зажали молодые люди с видеокамерой и средствами удовлетворения извращенных фантазий
Вадим Гладчук / 27.12.2009 18:46
Жулики и мошенники в наше время встречаются на каждом шагу. Иногда на их крючок попадаются и журналисты. Задача СМИ — выводить преступников на чистую воду, привлекать внимание общественности, милиц
Аркадий Вознесенский / 27.12.2009 18:24
Как нам стало известно из источников близких к Вадиму Гладчуку (редактор интернет-издания sprotiv.org), недалеко от места проживания Вадима на него было совершенно нападение пятью лицами кавказкой нац

партнерка справа низ
МНЕНИЕНАРОДА