Топматериалы

Новости партнеров

статьи

партнерка слева середина
Видео
Фрайдей сонг Тимошенко обвинила Януковича в срыве переговоров по созданию"широкой коалиции" Проверка да

партнерка слева низ
ДайджестСМИ
Криминал
Драч та Жулинський - як вкрасти мiльйон
Драч та Жулинський - як вкрасти мiльйон
28.02.2010 16:51
Кидалы
Внаслідок невдалої господарської діяльності кредитна спілка «Турбота», котру очолює дружина відомого політика нашоукраїнця, депутата Верховної Ради Миколи Жулинського Галина Жулинська, втратила 100 млн. грн.

Внаслідок невдалої господарської діяльності кредитна спілка «Турбота», котру очолює дружина відомого політика нашоукраїнця, депутата Верховної Ради Миколи Жулинського Галина Жулинська, втратила 100 млн. грн. Серед постраждалих передусім члени Спілки Письменників України, котрих залучила подруга Галини Жулинської, дружина відомого націонал-патріотичного письменника, голова ревізійної комісії кредитної спілки Марія Драч. Скандал приховався до останнього часу завдяки виборам, та обіцянкам керівництва кредитної спілки вирішити питання за перемоги Юлії Тимошенко. Перемога Віктора Януковича поставила хрест на цих обіцянках, Галину Жулинську та Марію Драч починають переслідувати прості вкладники КС «Турбота», що буде далі з їх грошима – невідомо. Де гроші – теж невідомо.

Кредитна Спілка «Турбота», організована зусиллями подруг Галини Жулинської та Марії Драч, декларувала хороші цілі, і була зручним місцем роботи для подруг. Поки Марія Драч їздила по обласним відділенням спілки і агітувала довірити їй кошти, Галина Жулинська гастролювала по американським семінарам, де розповідала який вона чудовий та професійний керівник кредитної спілки. Шукаючи в Інтернеті інформацію про кредитну спілку «Турбота» ми раз по раз натрапляємо на інформацію про чергову участь керівниці спілки в черговому семінарі чи презентації. А де ж спитаєте робота?

А така ж точно робота як у їх чоловіків-гуманітаріїв – Миколи Жулинського та Івана Драча. Сім’ї Жулинських-Драчів товаришують та підтримують один одного здавна. З останніх найбільш гучних подвигів цих друзяк – переписування підручників історії України. Мова йде не про те, що підручники оновити, подати інформацію більш зважено… Миколі та Івану здалось, що підручники не достатньо національно спрямовані, тому їх необхідно в черговий раз відредагувати. Стара комуністична закваска так просто не згасає, як раніше ці хлопці працювали на ідеології Радянської України, так і такими ж методами вони сьогодні хочуть програмувати свідомість молоді, підростаючого покоління.

Правильно свого часу казали затяті рухівці, які вимагали повної люстрації колишніх комуністів. У них можуть змінюватись цілі, але тоталітарні методи їх досягнення залишаються тими ж, які скривлюють природу речей і людей.

Є чудове прислів’я про виховання – «Діти вчаться не на повчаннях батьків чи їх думках, а на їх вчинках. Тому які діти, такі насправді й батьки». Що трапилось наприклад з дітьми великого патріота та мораліста Івана Драча? Його син Максим Драч виявився злодієм в законі, «кидалою» та аферистом, що обдурював інвесторів та підприємства на мільйони гривень та доларів. Його «діяльність» вийшла за межі України, він зв’язався зі злочинними угрупуваннями Східної Європи, країн Кавказу. Зрештою, він був змушений переховуватись в Україні, та загинув за нез’ясованих обставин. Як виявилось балканська мафія жартів не любить. Перша дружина Максима Драча стала за час подружнього життя алкоголічкою, другу він тікаючи від переслідування кинув посеред Європи з малесенькою дитиною.

Дочка великого «патріота» Івана Драча теж давно виїхала з України, і вже більше десяти років наїжджає до батьків не частіше одного-двох разів на рік. Їй в Чехії зручно працювати на Радіо «Свобода» та розповідати як в Україні погано, обливати зверхньо брудом «недосконалий» та «недемократичний» народ.

З долі дітей Драчів видно, що саме заклали батьки їм в серце, які мрії і яке ставлення до людей.

В одному з численних піар матеріалів про себе красиву – а їх до кризи Галина Жулинська випустила в світ немало, - вона розповідає про родинну атмосферу в КС «Турбота».

«Одна бабуся принесла щомісячні 50 гривень як дитячий внесок для свого малюка, і дуже хвилювалася, щоб він уцілів… Одна вкладниця так і сказала Галі Жулинській — я в тебе на гачку. Та відповіла, посміхнувшись: а я — у тебе. Мої гроші також тут.
«Турбота» буквально вирощує відповідальних клієнтів, хтось хоче заплатити за кредитом раніше терміну, беруть, хоча втрачають при цьому потрібні відсотки. Головне, ця політика незмінна — не розгубити порядних людей у своєму оточенні. Зараз, звичайно, для маневру дуже потрібні додаткові кошти, адже по допомогу люди звертаються постійно. Галина навіть думає закласти своє помешкання в центрі міста, щоб отримати для спілки потрібний кредит.
Як ти засинаєш, мабуть, сняться лише гроші? — вирішила я дізнатися. «Останнім часом нормально я не сплю. Сняться мені скоріше не гроші, а мої друзі, які їх довірили», — почула у відповідь», - пише газета День в №222, п′ятниця, 5 грудня 2008
І от зараз, коли бабусі, що приносили в спілку по 50-100 грн., та клали на рахунок для онучків, як вони почуваються, на якому гачку? І як спить розхвалений професіонал в фінансових питаннях Галина Жулинська? Спокійно? В своїй квартирі в центрі міста? Отакі у нас розбудовники України.

Читайте по теме:
Статьи
Акция «Стоп Гладчук!»: сделаем журналистику чистой
  Долой говнометов
/ Криминал / 04.06.2010 10:50
Топ-Материалы
Взялась за перо потому, что не люблю несправедливость и потому, что знаю так называемого журналиста, «общественного лидера» и якобы борца за справедливость Вадима Гладчука
Крючков Леонид и Дмитрий - профессиональные "кидалы"
  Беспредел в Киеве
/ Криминал / 27.02.2010 12:26
Топ-Материалы
По два раза продавал квартиры в строящихся трех домах председатель правления «Киевреконструкция» Леонид Крючков. Пострадали множество людей, инвестировавших свои средства в постройку жилья
Украинскиекланы

18.07.2010 11:49
Пришли к власти в 2004 году

18.07.2010 11:44
Вымогают деньги в Интернете

18.07.2010 11:23
Пришли к власти в 2006 году
Украинскиекланы
партнерка центр
Досье
Занимал должности главы Администрации Президента Украины, председателя комитета Верховной Рады Украины по иностранным делам, вице-премьер-министра Украины, депутат Верховной Рады Украины III—VI созыво
Грязный вымогатель денег

партнерка справа верх
Новости
партнерка справа середина
Письмачитателей
Вадим Гладученко, журналист / 09.04.2010 10:07
Несчастным случаем закончился отдых Вадима Гладчука в районе гаражей на улице Пимоненко в Киеве. В подворотне его зажали молодые люди с видеокамерой и средствами удовлетворения извращенных фантазий
Вадим Гладчук / 27.12.2009 18:46
Жулики и мошенники в наше время встречаются на каждом шагу. Иногда на их крючок попадаются и журналисты. Задача СМИ — выводить преступников на чистую воду, привлекать внимание общественности, милиц
Аркадий Вознесенский / 27.12.2009 18:24
Как нам стало известно из источников близких к Вадиму Гладчуку (редактор интернет-издания sprotiv.org), недалеко от места проживания Вадима на него было совершенно нападение пятью лицами кавказкой нац

партнерка справа низ
МНЕНИЕНАРОДА